NÁŠ TÝM

Lucie Kunzová

  

Lucie Roubíčková (ex Kunzová)

Majitelka a ředitelka školy, metodička, koučka lektorů i občasná lektorka. V Einstein English pracuje od jejího založení v roce 2010 a na jaře 2014 se stala i její majitelkou.

Studovala angličtinu během svého sedmiletého pobytu v Kalifornii. Je držitelkou několika certifikátů, překladatelkou knih, tlumočnicí. Výuce se věnuje od roku 2005, metodou DME(R) od roku 2009. Zajímá se o neurovědy, psychologii a koučing a své poznatky implementuje do procesu učení u svých klientů.

Lucie je "frontwoman" hard rockové smečky BLACK BULL a miluje motorky.

Soňa Krempaská

Soňa Krempaská

                                                               

Služebně nejstarší lektorka v týmu, v současné době i metodička školy. Soňa je velmi ochotná a intuitivní lektorka s přirozeným citem pro péči o studenta. Můžete se s ní setkat na některém z večerních kurzů. 

Katia Sand

pochází z Belgie. Vystudovala anglickou literaturu na Univerzitě v Edinburgu, ve Skotsku. Více, než pět let pracovala v oblasti obchodu v USA, kde vedla několik úspěšných prodejních týmů. Katia je spisovatelkou, ovládá několik jazyků na velmi vysoké úrovni. Je skvělou lektorkou angličtiny jak všeobecné, tak obchodní. V současné době má také svou vlastní firmu s názvem YOUR EDITORS, která nabízí editaci a korekci různých druhů anglických textů. Můžete navštívit její stránky www.youreditors.com".                                                

Soňa Urbančíková

Soňa Urbančíková

pochází z Košic. Do Prahy přišla po šesti letech strávených v Anglii, kde studovala historii na univerzitách v Cambridge a Oxfordu a později dva roky pracovala v Londýně, mimo jiné i jako lektorka angličtiny. V Anglii se kromě skvělé angličtiny naučila i mnoho i anglické kultuře a humoru, také dovede imitovat akcenty z různých koutů světa.

Marianne Treanor

Marianne Treanor

pochází z Irska, vystudovala přírodní vědy na Univerzitě v Edinburgu, ve Skotsku. Je skvělou lektorkou angličtiny nejen na všeobecné úrovni, ale také v oblasti biologie, obchodu a práv.

Jana Hrdá

Jana Hrdá

studuje mezinárodní vztahy a cizí jazyky jsou jejím koníčkem již od malička. Angličtině se věnovala nejen v ČR, ale absolvovala i řadu zahraničních kurzů. Loňský letní semestr strávila na Universitě V Severním Kolorádu, USA. Je lektorkou angličtiny, protože tato práce kombinuje její dvě velké vášně – cizí jazyk a práci s lidmi.

Tomáš Linhart

Tomáš Linhart

angličtinu používá již od velmi raného věku. Certifikát FCE si udělal již na střední škole. Od té doby absolvoval mnoho studijních a zájmových pobytů v angličtině. I nyní je v neustálém kontaktu s rodilými mluvčími, od kterých se ke svým akademickým znalostem učí i použití moderní mluvené angličtiny a hovorové obraty. Lekce angličtiny doplňuje znalostmi z oblasti business dovedností (jak na prezentace, porozumění řeči těla, umění prodávat, jednání s lidmi) a psychologie.
x